Hadise Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hadise Fan Club

Hadise FanLarı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Komik ... :D

2 posters
YazarMesaj
HadisEzqi
Admin Yardımcısı ~
Admin Yardımcısı ~
HadisEzqi

Rep Puanı : 8

Komik ... :D Empty
MesajKonu: Komik ... :D   Komik ... :D EmptyPtsi Mayıs 25, 2009 9:29 am

kafana görekafana göre

adamın biri birgün telefon satıcısının bankosunun arka tarafında oturuyormüş müşteri gelip telefon almak için satıcıyla pazarlık ediyormüş ' satıcıda müşteriye telefonu sattiktan sonra satıcı bankonun arkasındaki arkadaştan hasan bey oradan arka raftan bir poşet verirmisin demiş hasan da dostum nasıl bir poşet istiyorsun dediginde satıcı farketmez kafana göre ver demiş hasan poşetleri kafasına takıp çikarmaya başlamiş 1 poşet 2 poşet 3 poşet derken satıcı ne yapiyorsun dedıgınde hasan sen bana demedinmiki kafana göre poşet ver sabret bende bakıyorum kafama olan poşeti bulup verecegım der

AYNI DOLMALAR

AYNI DOLMALAR
BİRGÜN BİR ADAM BİR LOKANTAYA GİTMİŞ VE DOLMA İSTEMİŞ.GARSON DOLMAYI GETİRMİŞ.ADAM BİR PARÇA YEMİŞ VE BU DOLMALAR BAYAT DÜNKÜLER ÇOK DAHA GÜZELDİ DEMİŞ.GARSON FAKAT EFEN DİM BU YEDİGİNİZ DOLMALAR DÜNKÜNÜN AYNISI.....

BAŞIM AĞRIYO DE

Temel'le Fadime gezerlerken birkaç adam bunlara saldırır.Temel'i ağaca bağlayıp, Fadime'yi başlarlar soymaya. Fadime bağırır: 'Temel bunlar galiba beni ...'Temel: 'Başım ağrıyo de başım ağrıyı dee'
https://hadisefanclub.yetkinforum.com
CeRenmin ~
Admin Yardımcısı ~
Admin Yardımcısı ~
CeRenmin ~

Rep Puanı : 11

Komik ... :D Empty
MesajKonu: Geri: Komik ... :D   Komik ... :D EmptySalı Mayıs 26, 2009 4:50 pm

SaqoL ...

Komik ... :D
1 sayfadaki 1 sayfası